Věstník veřejných zakázek - Ministerstvo pro místní rozvoj
Vítejte na portálu Věstník veřejných zakázek, který je součástí Informačního systému o veřejných zakázkách, jehož správcem je Ministerstvo pro místní rozvoj. Věstník veřejných zakázek je jednotným místem pro uveřejňování základních informací o veřejných zakázkách, které jsou zadávány v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Základní informace o funkcionalitách a ovládání Věstníku veřejných zakázek naleznete zde.

Aktuality

10.10.2018

ÚOHS - změna E-mailové a Internetové adresy (URL)

Vážení uživatelé,

v souvislosti se změnou emailové a internetové adresy (URL) Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže si vám dovolujeme oznámit, že byly upraveny kontaktní údaje ÚOHS při automatickém předvyplňování oddílu VI.4) Přezkumná řízení u formulářů řady F. Nyní je nová E-mailová adresa [email protected] a Internetová adresa (URL) www.uohs.cz. Údaje byly aktualizovány i v metodických pokynech.

Tato změna se nijak nedotkne vyplňování ostatních polí formulářů.

Tým VVZ

07.09.2018

Nová verze aplikace

Vážení uživatelé,

dne 7.9.2018 byla ve večerních hodinách nasazena nová verze aplikace, která zahrnuje aktualizaci interního datového modelu formulářů podle požadavků TED. Tato úprava nijak neovlivnila vzhled formulářů a proces uveřejňování on-line formulářů přes webové stránky VVZ. Má dopad pouze na zpracování formulářů přijatých přes importní rozhraní, jejichž struktura nyní musí odpovídat aktualizovanému datovému modelu.

Tým VVZ