// //
Věstník veřejných zakázek - Ministerstvo pro místní rozvoj
Vítejte na portálu Věstník veřejných zakázek, který je součástí Informačního systému o veřejných zakázkách, jehož správcem je Ministerstvo pro místní rozvoj. Věstník veřejných zakázek je jednotným místem pro uveřejňování základních informací o veřejných zakázkách, které jsou zadávány v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Základní informace o funkcionalitách a ovládání Věstníku veřejných zakázek naleznete zde.

Aktuality

29.01.2018

Registrace do VVZ prostřednictvím IS DS

Vážení zadavatelé,
doposud se ve spolupráci s poskytovatelem datových schránek nepodařilo určit podstatu změny v rámci aktualizace datových schránek, která způsobuje problémy při odesílaní PDF dokumentů. Z důvodu zachování uživatelského komfortu při registraci prostřednictvím datové schránky jsme po dohodě s MMR změnili formát dokumentu pro dokončení registrace na RTF formát, a to při zachování stejné struktury textu dokumentu. Tento formát bude používán při registraci pomocí datové schránky do té doby, než se povede vyřešit příčinu problému.
O vyřešení situace Vás budeme informovat opět prostřednictvím aktuality.

Tým VVZ

04.01.2018

Upozornění na možné potíže s registrací do VVZ prostřednictvím IS DS

Vážení zadavatelé,

dovolujeme si Vás upozornit na možné potíže s registrací do VVZ prostřednictvím datové schránky. V souvislosti s plánovanou odstávkou datových schránek byla nasazena nová bezpečnostní opatření pro dodání datových zpráv, o kterých jsme nebyli předem informováni. Situaci intenzivně řešíme ve spolupráci se správcem datových schránek. V případě potřeby je možné se registrovat přes email pomocí elektronického podpisu.

O vyřešení situace Vás budeme informovat opět prostřednictvím aktuality.

Za případné komplikace se omlouváme.

Tým VVZ